Anasayfa / Diltaş'ta Yaşam / Destek Hizmetleri

Destek Hizmetleri

Okul iklimini daha verimli hale getirebilmek adına öğrencilerimize servis, yemek, sağlık, temizlik, güvenlik hizmetleri verilmektedir.

Servis

Öğrencilerimizin evlerinden okullarına, okullarından evlerine geliş gidişlerinde onlara güvenli bir yolculuk sunmak adına trafik kurallarına titizlikle uyan ve belirli periyotlarla psiko teknik testlere tabii tutulan, tamamı ilgili birimlerimizce seçilen servis şoförleriyle çalışılmaktadır. Ayrıca uydu araç takip sistemi ile, öğrencilerimizin servisleri seyahat esnasında anlık şekilde velilerimiz ve idari yöneticilerimiz tarafından takip edilmektedir.

Yemek

Öğrencilerimizin günlük kalori ihtiyaçları göz önünde bulundurularak gıda mühendislerimizce oluşturulan menülere göre, yemeklerimiz sağlık ve temizlik koşullarının ön planda tutulduğu mutfaklarımızda hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu yemekler, kalitesi ve görüntüsü bozulmadan öğrencilerimize servis edilmektedir.

Sağlık

Öğrencilerimizin Diltaşlı oldukları günden itibaren fiziksel ve sağlık durumları yakından takip edilmektedir. Doktorlar ve hemşireler tarafından genel sağlık taramaları yapılarak ihtiyaç görülen durumlarda velilerimiz anında bilgilendirilmektedir.

Temizlik

Öğrencilerimizin hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanında eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürebilmeleri adına, temizlik hizmetlerini yürüten çalışanlarımız tarafından doğru temizlik ürünleriyle ve sık periyotlarla okul içinde gerekli hijyen sağlanmaktadır.

Güvenlik

Öğrencilerimize okullarımızda bulundukları her anda güvenli bir atmosfer sağlanması adına önleyici tedbirler alınmaktadır. Okul binaları içeriden ve dışarıdan güvenlik sistemleri ve cihazlarıyla 24 saat boyunca izlenirken okul girişlerinde bulunan görevlilerce giriş ve çıkışlar duyarlılıkla takip edilmektedir.

Yerleşke Adres ve İletişim Bilgileri

Meram Diltaş İlkokulu ve Ortaokulu
Alavardı Mahallesi Yaman Sokak No: 14
42090 Meram/KONYA
Selçuklu Diltaş İlkokulu ve Ortaokulu
Işıklar Mahallesi Vedat Sokak No: 1
42110 Selçuklu/KONYA
Diltaş 40. Yıl İlkokulu, Ortaokulu ve Anadolu Lisesi
Buhara Mahallesi Rüzgar Sokak No:26
42070 Selçuklu/KONYA
Meram Diltaş Anadolu Lisesi
Yaka Mahallesi Sungur Sokak No:8
42090 Meram/KONYA
 444 6 335