Diltaş Eğitim Kurumları

“Eğitimde Önder”

DESTEK HİZMETLERİ

Okul iklimini daha verimli hale getirebilmek adına öğrencilerimize yemek, servis, sağlık, temizlik, güvenlik hizmetleri verilmektedir.

Yemek
Öğrencilerimizin günlük kalori ihtiyaçları göz önünde bulundurularak gıda mühendislerimizce oluşturulan menülere göre, yemeklerimiz sağlık ve temizlik koşullarının ön planda tutulduğu mutfaklarımızda hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu yemekler, kalitesi ve görüntüsü bozulmadan öğrencilerimize servis edilmektedir.

Servis
Öğrencilerimizin evlerinden okullarına, okullarından evlerine geliş gidişlerinde onlara güvenli bir yolculuk sunmak adına trafik kurallarına titizlikle uyan ve belirli periyotlarla psiko teknik testlere tabii tutulan, tamamı ilgili birimlerimizce seçilen servis şoförleriyle çalışılmaktadır. Ayrıca uydu araç takip sistemi ile, öğrencilerimizin servisleri seyahat esnasında anlık şekilde velilerimiz ve idari yöneticilerimiz tarafından takip edilmektedir.

Sağlık
Öğrencilerimizin Diltaşlı oldukları günden itibaren fiziksel ve sağlık durumları yakından takip edilmektedir. Doktorlar ve hemşireler tarafından genel sağlık taramaları yapılarak ihtiyaç görülen durumlarda velilerimiz anında bilgilendirilmektedir.

Temizlik
Öğrencilerimizin hijyenik ve sağlıklı bir yaşam alanında eğitim-öğretim faaliyetlerini sürdürebilmeleri adına, temizlik hizmetlerini yürüten çalışanlarımız tarafından doğru temizlik ürünleriyle ve sık periyotlarla okul içinde gerekli hijyen sağlanmaktadır.

Güvenlik
Öğrencilerimize okullarımızda bulundukları her anda güvenli bir atmosfer sağlanması adına önleyici tedbirler alınmaktadır. Okul binaları içeriden ve dışarıdan güvenlik sistemleri ve cihazlarıyla 24 saat boyunca izlenirken okul girişlerinde bulunan görevlilerce giriş ve çıkışlar duyarlılıkla takip edilmektedir.